У центрі Кам’янця-Подільського хочуть облаштувати 170 метрів роздільної смуги

У Кам’янці-Подільському хочуть реконструювати роздільну смугу на вулиці князів Коріатовичів від вул. Шевченка до вул. Івана Огієнка.

Сучасний стан

Сучасний стан

Про це в ексклюзивному коментарі «Незалежному громадському порталу» повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради Олександр Бабчинський.

Щоправда, наразі це лише ідея, цільна концепція ще не затверджена. Першочергово планується облагородити саме роздільну смугу, тротуари та пішохідний перехід, які зображені на проекті, можуть реставрувати в перспективі. На оновленій смузі залишать туї, висадять «доріжку» троянд шириною 5 метрів та оновлять стрічку трави для збору пилюки та бруду від автомобілів.

0

1

Наразі на смузі довжиною 170 метрів росте самшит, туї та самосівна трава. Саме самшит, який став місцем збору сміття, в департаменті пропонують видалити. Це буде перший етап робіт, друга черга – вирівнювання території, посів трави та троянд, адже вони довго цвітуть та вимагають відносно легкого догляду.

Олександр Бабчинський наголошує, що в проект ще можуть внести зміни, адже незабаром його виставлять на громадське обговорення.

Не відомі також орієнтовні строки початку робіт: в разі схвалення громадськістю та владою міста, вирізати самшит можуть розпочати навесні або ж, якщо не буде багато снігу, взимку.

В Департаменті ЖКГ наразі немає приблизного кошторису, адже станом на сьогодні є лише візуалізація майбутнього проекту без прив’язки до цін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. І так нормально. Краще хай щось реставрують за ці гроші.

  2. Та тротуари зробiть, хоча б, на центральних вулицях. Нi, вчепитися нема до чого. Рагулi(((.

  3. Саме самшит і є тим захисником , що очищує повітря від важких металів вихлопних газів автомобілів . Трава цього не може робити . Крім краси , треба думати за здоров’я громадян міста !

  4. На мою думку, трава і троянди не будуть настільки добре, як кущі очищати повітря та збирати пил. І я не розумію, чому в нашої влади така тяга вирізати дерева та кущі?! Вже біля ”білої хати” повирізали всі дерева, що влітку навіть затінок неможливо знайти. Пропозиція для покращення роздільної смуги: почистити існуючі кущі, вирубати дикі або старі насадження, підсіяти траву. А за гроші, які мають витратити на троянди, краще перекласти бруківку на Вірменській площі.

  5. Кущі залишити.

  6. Ви подивіться, що робиться на мікрорайоні та інших не центральних вулицях! Зробіть щось і для інших жителів громади!

  7. Голосовать. Только так. Громада лучше в кустах разбирается. По каждому цветочку – дискуссия, с привлечением депутатов.

  8. Я би пропонував взагалі зробити від проспекту Грушевського -Князів Коріатовичів- до Вул. Шевченка

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.