Готівка Гереги: 9 млн. гривень та сотні тисяч євро, доларів та швейцарських франків

Народний депутат України Олександр Герега (192 виборчий округ) разом з дружиною Галиною задекларували 34 земельні ділянки , житловий будинок в Іспанії (майже 500 м2) та два в Києві, 2 машиномісця і гараж в столиці, дачний будинок на 240 «квадратів» під Борисполем, 5 квартири в Києві, Хмельницькому та Городку.

Ці дані випливають із копії е-декларації політика на сайті НАЗК.

Сімейство Гереги володіє також великою кількістю матеріальних цінностей: каблучки, сережки, кулони, браслети, кольє, набір з білих перлин, набір прикрас із червоного золота, кулон із білого золота з діамантами, каблучка з жовтим діамантом, жіночі сумочки, годинники, шуби, картина із зображенням Мадонни з Ісусом, ангелами і Іоанном Предтечею( Іспанія, ХVII століття), картина Купальниці (Франція, ХIХ століття), картина Сонячний годинник (Франція, 1900 рік).

Автопарк складається лише з двох автомобілів  – BMW. 730D, 2007 р.в. та Porsche 911 Carrera, 2008 р.в.

3 мільйони 100 тисяч гривень Олександр та Галина вклали у цінні папери ПАТ Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд ОФЕРЕНТ.

Олександр Герега також є бенефіціаром 38  підприємств з України, Кіпру та Британських Віргінських островів. Серед найвідоміших – «Епіцентр К» , «Нова лінія», «Карпатська кераміка», «Інтертуризм» «Моноліт» та «Київметалопром».

Задекларував мажоритарник торгову марку «Епіцентр будівельний гіпермаркет» та «Респект»

Заробітна плата депутата за минулий рік склала трохи більше 70 тисяч гривень, проценти 627 тисяч грн., подарунок у негрошовій формі від Кам’янець – Подільської міської ради – 9,339 тис. грн. та дивіденди з ТОВ «Епіцентр К» – 10 мільйонів 397 тисяч гривень. Галина Герега отримала 9,7 млн. грн. дивідендів, 458 тисяч зарплати та 716 тисяч з процентів банку.

В «Укрсоцбанку» Олександр Герега зберігає  4,3 мільйони гривень, «під матрацом» політик тримає 9 мільйонів гривень, 900 тисяч євро, 900 тисяч доларів та 90 тисяч швейцарських франків. Дружина Галина в банку зберігає 4,7 млн. грн.,  а готівкою – 9 мільйонів гривень, 1,2 млн. доларів, 800 тис. євро, 480 тис. швейцарських франків

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Он не влезет в 911 порше-

  2. Зате у вертоліт влізе.

  3. Навіщо брати кредити у МВФ, якщо можна домовитись з цим чоловіком по-доброму. Перед виборами він справляв весіля молодятам особливо у Городоцькому районі. Депутатство це крок до майбутнього президентства. У нього все є, тому треба таких українців переконувати попрацювати трохи для блага інших людей і не тільки перд виборами, а завжди. Якщо його фірми платять податки, то таких людей треба поважати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.