Сімейні фірми розіграли закупівлю інформаційного обладнання для хмельницьких тролейбусів

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” за результатами електронних торгів 24 жовтня уклало угоду з ТОВ “Інтелектуальні системи контролю” (Хмельницький) на закупівлю інформаційного обладнання зі встановленням на міському електричному транспорті загальною вартістю 1 млн. 99 тис. грн.

Про це зазначено у системі “Прозорро”.

Переможець торгів до 10 грудня повинен забезпечити тролейбуси системами аудіо та відео оповіщення пасажирів: вона має акустично оповіщати пасажирів всередині транспортного засобу та на зупинках про назву поточної та наступної зупинки; транслювати на відеомонітор назви зупинок, дублюючи акустичні повідомлення.

Крім того, на відеомонітор мають транслюватися додаткові повідомлення для пасажирів, соціальна реклама (із звуком), комерційна реклама (без звуку).

Єдиним конкурентом на торгах виступила київська ТОВ “Трансконтроль Україна”, запропонувавши ціну вищу на 4%.

За інформацією аналітичної платформи Youcontrol, директором ТОВ “Інтелектуальні системи контролю” виступає Оксана Стрілецька, а кінцевим бенефіціаром – хмельничанин Сергій Стрілецький.

У ТОВ “Трансконтроль Україна” директорує Вадим Політов, який разом із  хмельничанином Сергієм Стрілецьким є кінцевими бенефіціарами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Так воно і було. Не заперечую.
    А хто заважав іншим компаніям приймати участь у тендері на ПРОЗОРО ???
    Чи може для інших вартість тендера не була цікавою ?

  2. А ще подивіться вартість обладнання і буде ясно як Паламарчук і Стрилецький розкрадають гроші хмельничан

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.