На Хмельниччині правоохоронці встановили водія, який після скоєння дорожньо-транспортної пригоди залишив місце події. Аварія сталася 15 квітня близько 21:40 на автодорозі сполученням «Шепетівка — Бердичів» між містом Полонне та селом Ганнусине.
За попередніми даними, 20-річний водій автомобіля «Ford Transit» допустив зіткнення з електровелосипедом «Спарк», яким керувала 39-річна місцева жителька. Після наїзду водій не зупинився і зник з місця події.
Унаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували до хірургічного відділення Шепетівської багатопрофільної лікарні.
Поліцейські оперативно встановили транспортний засіб завдяки камерам відеоспостереження. Автомобіль розшукали у місті Славута. На ньому виявили характерні для дорожньо-транспортної пригоди пошкодження.
Водія перевірили на стан алкогольного сп’яніння — він був тверезий.
За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині п’яний 16-річний скутерист врізався у металевий паркан
- Аферисти під приводом компенсації за ліки ошукали пенсіонерку з Хмельниччини на 55 тисяч грн
- На Хмельниччині підліток повідомив поліцію про спробу вербування спецслужбами росії
- На Хмельниччині водій у стані наркотичного сп’яніння намагався дати хабар поліцейським
- На Хмельниччині аферисти видурили у пенсіонерки понад 415 тисяч гривень
