25 березня 2026 року голова наглядової ради АТ «НАЕК «Енергоатом» Руміна Велші, членкиня наглядової ради Лаура Гарбенчуте-Бакіене, т.в.о. голови правління Енергоатома Павло Ковтонюк та виконавчий директор з персоналу Богдан Шмигельський здійснили робочий візит на Хмельницьку атомну електростанцію з метою оцінки реалізації ключових заходів із забезпечення сталого виробництва електроенергії та добудови енергоблоків.
Генеральний директор філії «ВП ХАЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» Андрій Козюра ознайомив керівництво товариства з роботою підприємства. Представники наглядової ради відвідали промисловий майданчик ХАЕС, зокрема машинний зал та блочний щит керування енергоблока № 1.
Особливу увагу було приділено майданчику енергоблока № 3, на якому тривають ремонтно-відновлювальні роботи, а також огляду захисних споруд.
Під час візиту обговорено актуальні питання діяльності Хмельницької АЕС, зокрема хід реалізації інвестиційних проєктів та пріоритетні завдання щодо підвищення надійності та безпеки експлуатації.


Схожі матеріали:
- Звернення в.о. генерального директора Хмельницької АЕС щодо роботи підприємства
- Забезпечення оборонних потреб: на ХАЕС розглянули чергові запити від військових та членів їхніх родин
- Від аудиторії – до енергоблока: профорієнтаційні зустрічі ХАЕС
- Хмельницька АЕС: радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах
- Краплина крові, що рятує життя: працівники ХАЕС долучилися до донорської акції
