На Хмельниччині перед судом постане 46-річний чоловік, якого обвинувачують у дезертирстві та незаконному вилові риби, що завдав збитків на понад 1,4 мільйона гривень.
Після відпустки не повернувся до частини
Як встановили правоохоронці, після відпустки чоловік не повернувся до військової частини. Натомість він почав займатися незаконним рибним промислом.
Виявили під час рейду на річці
Порушника викрили під час спільного патрулювання працівників водної поліції та Чернівецького рибоохоронного патруля на річці Ушиця.
Чоловік ловив рибу з гумового човна, використовуючи заборонені знаряддя — сітки.
Серед улову — червонокнижна риба
У незаконному улові виявили, зокрема, вирезуба — рибу, занесену до Червоної книги України.
За висновком судової екологічної експертизи, сума збитків становить близько 1,4 млн грн.
Слідчі завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду.
Чоловіку інкримінують незаконне зайняття рибним промислом та дезертирство, вчинене в умовах воєнного стану.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому у сміттєвому контейнері виявили бойову гранату
- На Хмельниччині 8-річний хлопчик потрапив до реанімації після падіння з електросамоката
- Не впорався з керуванням та зіткнувся з деревом: у ДТП на Хмельниччині загинув 45-річний водій
- На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який обікрав квартиру, в якій робив ремонт
- Понад 4 млн грн збитків: на Хмельниччині розслідують порушення під час будівництва мосту через Горинь
