На Хмельниччині за рішенням суду з забудовника стягнули 3,7 млн гривень пайової участі на користь громади. Позов подала Кам’янець-Подільська окружна прокуратура в інтересах міської ради.
Як встановили правоохоронці, у травні 2024 року в Кам’янці-Подільському ввели в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок. Водночас забудовник не сплатив пайову участь у розвиток інфраструктури населеного пункту.
Після виявлення порушення прокуратура подала позов до суду з вимогою стягнути кошти до бюджету громади.
Суд погодився з доводами прокурора та ухвалив рішення про стягнення з замовника будівництва 3,7 млн гривень пайової участі.
Наразі рішення суду виконано в повному обсязі. Вказану суму вже перераховано до бюджету громади.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
