Працівник Хмельницької атомної електростанції, відомий український армрестлер Олег Жох, здобув чергову перемогу на міжнародній спортивній арені.
5 лютого у Ташкенті (Узбекистан) під час Кубка світу з армрестлінгу спортсмен виборов золото у ваговій категорії до 90 кілограмів на ліву руку. У фінальному поєдинку Олег Жох здолав суперника та став переможцем змагань.
Після завершення турніру спортсмен наголосив, що для нього принципово важливо було підтвердити силу української нації та зробити так, аби на міжнародній арені знову прозвучав Державний гімн України.
Таким чином Олег Жох здобув ще один чемпіонський пояс, який привезе додому в Україну.

Схожі матеріали:
- Від аудиторії – до енергоблока: профорієнтаційні зустрічі ХАЕС
- Хмельницька АЕС: радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах
- Краплина крові, що рятує життя: працівники ХАЕС долучилися до донорської акції
- Команда ХАЕС – серед призерів Всеукраїнської спартакіади
- Хмельницькі атомники – серед кращих на 10-му ювілейному благодійному веломарафоні «100 ВЕЛОWatt»
