На Хмельниччині відновили розподіл електроенергії за резервною схемою живлення після масованої ворожої атаки, яка сталася 23 грудня. Ремонтні роботи та усунення наслідків пошкоджень наразі тривають.
Як повідомили в АТ «Хмельницькобленерго», внаслідок обстрілів було знеструмлено значну частину області. Енергетикам вдалося оперативно заживити споживачів за резервними схемами, однак повне відновлення електромереж потребує часу.
У зв’язку з прогнозованим зниженням температури повітря енергетики закликають мешканців області максимально ощадливо споживати електроенергію. Наголошується, що енергосистема працює на межі можливостей.
Зокрема, надмірна святкова ілюмінація, увімкнена зовнішня реклама та яскраве освітлення вітрин створюють додаткове навантаження на мережі та можуть становити загрозу для стабільного електропостачання окремих мікрорайонів або населених пунктів загалом.

Схожі матеріали:
- Завтра у частині двох районів Хмельниччини можливе тимчасове підвищення напруги в електромережі
- У частині Хмельницького сталися аварійні відключення електроенергії
- У південно-західному районі Хмельницького очікується підвищена напруга в електромережі
- У частині Хмельницького можливі стрибки напруги: мешканців закликають берегти техніку
- На Хмельниччині під час польових робіт пошкодили лінію електропередач: без світла були три населенні пункти
