У Хмельницькому суд визнав 30-річну місцеву мешканку винною у шахрайстві, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Як встановило слідство, жінка шляхом обману заволоділа коштами державного бюджету, виділеними в межах програми «Муніципальна няня».
Вона подала до Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради фіктивний договір, а також підроблені заяви, акти й квитанції, що дозволило їй незаконно отримати 140 тисяч гривень компенсації.
Суд призначив їй покарання у вигляді штрафу на суму 140 тисяч гривень.
Під час досудового розслідування обвинувачена повністю відшкодувала завдані збитки.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Суд у Хмельницькому виніс вирок чоловікові, який вбив колишню співмешканку та сховав тіло у гаражі
- У Хмельницькому матір підозрюють у побитті 8-річного сина
- Хмельничанин незаконно отримав відстрочку від мобілізації через фіктивний догляд за родичем — прокуратура
- У Хмельницькому судитимуть керівника благодійної організації за привласнення понад мільйона гривень
- Переплата за житло для ВПО: на Хмельниччині оголосили нові підозри у справі на мільйони
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
