За результатами моніторингу, проведеного еколого-хімічною лабораторією Хмельницької атомної електростанції, якість води у водоймі-охолоджувачі у жовтні залишалася стабільно високою.
Фахівці зазначають, що за окремими показниками вода у водоймі навіть перевищує якість води річки Горинь у межах міста Нетішин.
Також підтверджено, що скиди в навколишнє природне середовище відсутні, а перевищень нормативів гранично допустимих викидів від стаціонарних джерел не зафіксовано.
За інформацією лабораторії, сумарні викиди забруднюючих речовин залишаються значно нижчими від потенційно дозволеного рівня, що свідчить про ефективне функціонування систем екологічного контролю на ХАЕС.

Схожі матеріали:
- Від аудиторії – до енергоблока: профорієнтаційні зустрічі ХАЕС
- Хмельницька АЕС: радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах
- Краплина крові, що рятує життя: працівники ХАЕС долучилися до донорської акції
- Команда ХАЕС – серед призерів Всеукраїнської спартакіади
- Хмельницькі атомники – серед кращих на 10-му ювілейному благодійному веломарафоні «100 ВЕЛОWatt»
