На Хмельниччині судитимуть колишнього керівника аварійно-рятувального загону спецпризначення ДСНС області. Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем.
За даними обласної прокуратури, посадовець, використовуючи службове становище, всупереч інтересам служби уклав додаткову угоду з постачальником рятувальних комплектів. У документі він зменшив обсяг поставки, але водночас збільшив вартість товарів майже на 10%.
Унаслідок таких дій приватне підприємство отримало понад 720 тисяч гривень неправомірного прибутку.
Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 364 КК України скеровано до суду. Санкція статті передбачає від 3 до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років та штрафом.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
