Минулого тижня понад 50 працівників Хмельницької АЕС відгукнулися на запит комунального підприємства «Рівненський обласний центр служби крові» та здали кров для лікування і реабілітації військовослужбовців Збройних Сил України.
Такі акції є системними: щомісяця близько сотні працівників ХАЕС стають донорами, розуміючи важливість підтримки тих, хто сьогодні боронить країну.
Медики центру крові висловили щиру вдячність усім учасникам акції: «Ви – ті, хто дарує світло та надію на одужання, а часто і на життя! Ви – ті, хто допомагає писати історію життя далі! Ви – ті, хто дарує нові посмішки та нові зустрічі! Велика подяка керівництву Хмельницької АЕС за чудову організацію донор-турів та систематичну підтримку!»


Схожі матеріали:
- Хмельницька АЕС: радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах
- Краплина крові, що рятує життя: працівники ХАЕС долучилися до донорської акції
- Команда ХАЕС – серед призерів Всеукраїнської спартакіади
- Хмельницькі атомники – серед кращих на 10-му ювілейному благодійному веломарафоні «100 ВЕЛОWatt»
- Хмельницька АЕС: радіаційний стан на майданчику та у прилеглих регіонах
