Працівник Хмельницької АЕС Олег Жох став чемпіоном світу з армрестлінгу на 46-му чемпіонаті світу, що відбувся в Албені (Болгарія). У фінальній сутичці в новій для спортсмена ваговій категорії, 90 кг (ліва рука), він здолав сильного суперника – представника Болгарії Сашо Андреева.
Для Олега це вже 12-та перемога на світовому рівні, але ця – особлива.
«Сьогодні в неймовірно важкій боротьбі я здобув свою 12-ту перемогу на чемпіонаті світу. Цей титул для мене особливий, бо за ним стоїть колосальна праця, щоденні тренування і боротьба не лише на помості, а й із самим собою.
Хочу щиро подякувати всім, хто був поруч: моїй родині, друзям, колегам, тренерам, команді і всім, хто вірив у мене. Ваша підтримка дала мені сили йти до кінця і не здаватися. Ця перемога – наша спільна!» – зазначив Олег.

Схожі матеріали:
- Хмельницька АЕС: радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах
- Краплина крові, що рятує життя: працівники ХАЕС долучилися до донорської акції
- Команда ХАЕС – серед призерів Всеукраїнської спартакіади
- Хмельницькі атомники – серед кращих на 10-му ювілейному благодійному веломарафоні «100 ВЕЛОWatt»
- Хмельницька АЕС: радіаційний стан на майданчику та у прилеглих регіонах
