Подія сталася 18 вересня. Близько 23:00 до поліції Славути звернулися батьки двох хлопчиків (10 років) та двох дівчаток (10 і 9 років), які після занять в Улашанівському ліцеї пішли додому і зникли.
На пошуки малолітніх підняли весь особовий склад відділення поліції. Правоохоронці «прочісували» село й околиці, опитували місцевих жителів. Встановивши геолокацію телефону одного з хлопчиків, з’ясували, що діти можуть перебувати у Славуті.
Пошуки тривали всю ніч. Вранці поліцейські знайшли дітей на одній із вулиць міста. З’ясувалося, що після школи вони спершу каталися селом, а згодом вирушили на велосипедах до Славути, де гралися на майданчиках, а коли надворі вже стемніло — вирішили переночувати в одному з під’їздів багатоповерхівки.
На щастя, з дітьми нічого не сталося. З ними та їхніми батьками працівники ювенальної превенції провели профілактичну бесіду.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому з вікна багатоповерхівки випав 16-річний хлопець
- Доглядальниця за літньою жінкою на Хмельниччині викрала у неї понад 100 тисяч гривень
- На Камʼянеччині затримали двох ділків, які переправляли військовозобов’язаних до Молдови
- У Хмельницькому під колеса автомобіля потрапив 12-річний велосипедист
- Під час застілля на Хмельниччині батько вдарив ножем у груди власного сина
