Прокурори Хмельницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо 32-річного жителя Вінницької області, який під час відбування покарання вчинив насильство стосовно працівника правоохоронного органу.
Інцидент стався в липні цього року в Шепетівській виправній колонії. Після здійсненого телефонного дзвінка засуджений проігнорував вимоги працівників установи повернутися до камери та попрямував на прогулянковий майданчик. На зауваження охоронця чоловік не зреагував і завдав йому два удари в обличчя, інформують у прокуратурі.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 345 КК України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв під час виконання ним службових обов’язків).
Тепер йому може загрожувати до п’яти років позбавлення волі на додачу до вже наявного строку.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального «Укрзалізниці»
- Забудовника двох багатоквартирних будинків на Хмельниччині зобов’язали сплатити громаді 1,2 млн грн
- На Кам’янеччині викрили мережу підпільних гральних закладів
- На Хмельниччині суд повернув у власність громади 50 га землі вартістю понад 1,9 млн гривень
- На Хмельниччині розслідують чергову атаку російських дронів на цивільні об’єкти
