За позовом Окружної прокуратури міста Хмельницького забудовника зобов’язали сплатити до місцевого бюджету 1,4 мільйона гривень внеску на розвиток інфраструктури.
У липні 2022 року замовник завершив будівництво багатоквартирного житлового будинку в Хмельницькому та ввів його в експлуатацію. Однак кошти пайової участі добровільно не перерахував.
З метою відновлення справедливості прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, який було задоволено повністю. Забудовник оскаржив це рішення, однак Північно-західний апеляційний господарський суд залишив його скаргу без задоволення.
Судове рішення набрало законної сили, і кошти мають бути стягнуті до бюджету громади.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
