У Хмельницькому патрульні притягнули до адміністративної відповідальності водія маршрутного транспортного засобу, який порушив правила дорожнього руху під час перевезення пасажирів.
Про порушення повідомили небайдужі громадяни. На перехресті вулиць Подільська та Кам’янецька водій маршрутки виїхав на перехрестя, ігноруючи заборонний сигнал світлофора.
Інспектори відділу безпеки дорожнього руху встановили особу порушника та оформили на нього постанову за ч. 2 ст. 122 КУпАП — проїзд на заборонений сигнал світлофора.
Патрульна поліція вкотре наголошує: водії громадського транспорту зобов’язані дотримуватися ПДР особливо суворо, адже відповідають за безпеку десятків пасажирів.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині патрульні врятували п’ятьох цуценят, яких залишили напризволяще на кладовищі
- У Хмельницькому п’яний водій Audi тікав від поліції та врізався у відбійник
- Вулиці Хмельницького патрулюватимуть поліцейські на велосипедах
- На Хмельниччині патрульні врятували життя жінці, яка вчинила спробу самогубства
- Безпека руху: на Хмельниччині встановили ще одну точку фіксації порушень швидкісного режиму
