26 червня на Хмельницькій АЕС відбулося чергове засідання робочої групи з питань співпраці з волонтерами. Під час засідання учасники підбили підсумки роботи за період з 30 травня по 25 червня 2025 року, обговорили актуальні потреби військових, а також ознайомилися з фотозвітом про надану підтримку.
На засіданні були розглянуті звернення від підрозділів ЗСУ, а також індивідуальні запити від працівників ХАЕС та їхніх рідних, які зараз служать у лавах українського війська.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Хмельницькі атомники – серед кращих на 10-му ювілейному благодійному веломарафоні «100 ВЕЛОWatt»
- Хмельницька АЕС: радіаційний стан на майданчику та у прилеглих регіонах
- Хмельницька АЕС: нові можливості співпраці у сфері науки, медицини та безпека
- Працівники Хмельницької АЕС взяли участь у Молодіжному ядерному форумі
- На Хмельницькій АЕС розпочала роботу 59-та місія МАГАТЕ
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
