Поліцейські Ізяслава викрили двох місцевих мешканок, які зняли понад 101 тисячу гривень з банківської картки знайомого. Частину грошей вдалося повернути власнику, іншу — жінки встигли витратити.
Як повідомили у поліції, 46-річний житель Ізяславської громади звернувся із заявою про зникнення коштів з його банківського рахунку. У ході розслідування з’ясувалося, що напередодні чоловік гостював у знайомих. Саме вони скористалися його мобільним телефоном і через кілька транзакцій зняли з картки понад 101 тисячу гривень.
Слідчі Шепетівського райуправління поліції вже оголосили обом жінкам підозри за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена повторно в умовах воєнного стану. Зловмисницям загрожує до 8 років позбавлення волі. Справу невдовзі передадуть до суду.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині п’яний 16-річний скутерист врізався у металевий паркан
- Аферисти під приводом компенсації за ліки ошукали пенсіонерку з Хмельниччини на 55 тисяч грн
- На Хмельниччині підліток повідомив поліцію про спробу вербування спецслужбами росії
- На Хмельниччині водій у стані наркотичного сп’яніння намагався дати хабар поліцейським
- На Хмельниччині аферисти видурили у пенсіонерки понад 415 тисяч гривень
