У Славуті поліція оголосила підозру 27-річному водієві автомобіля «BMW X-5», який спричинив аварію з тяжкими наслідками. ДТП сталася вранці 7 червня близько 5:40 на вулиці Приміській, поблизу автозаправної станції.
За попередніми даними, водій не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя, після чого автомобіль перекинувся й загорівся. Загасити пожежу вдалося рятувальникам ДСНС.
У результаті аварії тяжкі травми отримала 19-річна пасажирка. Її у непритомному стані госпіталізували до реанімації. Сам водій також зазнав травм — йому провели оперативне втручання.
Слідчі Шепетівського райуправління поліції вже оголосили чоловікові підозру за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження. Стаття передбачає від 3 до 8 років позбавлення волі.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому 16-річний хлопець пограбував військового, який нещодавно повернувся з полону
- На Хмельниччині 11-річний хлопчик на електросамокаті збив жінку: її госпіталізували з переламом ноги
- Кадрові зміни в поліції Хмельниччини: райуправління у Кам’янці-Подільському очолив Ігор Чебан
- У Хмельницькому викрили підпільний гральний зал у підвалі багатоповерхівки
- У Хмельницькому викрали елітний мотоцикл «Ducati Supersport»: злодія оперативно затримали
