За позовом Окружної прокуратури міста Хмельницького забудовник сплатить кошти пайової участі.
У липні 2022 року замовник будівництва ввів у експлуатацію багатоквартирний житловий будинок у місті Хмельницькому.
Проте він добровільно не сплатив до місцевого бюджету внесок у розмірі 1,4 млн грн для розвитку інфраструктури населеного пункту, повідомили у прокуратурі.
З метою повернення коштів до бюджету громади прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, який задоволено у повному обсязі.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Суд у Хмельницькому виніс вирок чоловікові, який вбив колишню співмешканку та сховав тіло у гаражі
- У Хмельницькому матір підозрюють у побитті 8-річного сина
- Хмельничанин незаконно отримав відстрочку від мобілізації через фіктивний догляд за родичем — прокуратура
- У Хмельницькому судитимуть керівника благодійної організації за привласнення понад мільйона гривень
- Переплата за житло для ВПО: на Хмельниччині оголосили нові підозри у справі на мільйони
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
