Представник Хмельницької АЕС, заступник головного інженера з нових енергоблоків Геннадій Самосєй взяв участь у пресконференції в Рівненському міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка С. Дем’янчука.
Під час зустрічі зі студентами, майбутніми журналістами та юристами, обговорили сучасний стан атомної енергетики України, виклики воєнного часу та перспективи розвитку ХАЕС.
Зокрема, мова йшла про будівництво 3-го енергоблока та плани щодо спорудження 5-го і 6-го енергоблоків за американською технологією АР1000.
Геннадій Самосєй також розповів про волонтерську підтримку ЗСУ працівниками Хмельницької АЕС: за 3 роки на потреби захисників було перераховано понад 480 млн грн.
Студенти отримали цінні знання і живу професійну дискусію про майбутнє енергетики, яке стосується кожного українця.

Схожі матеріали:
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- Незалежний аудит відзначив високий рівень безбар’єрності на Хмельницькій АЕС
- Звернення генерального директора Хмельницької АЕС щодо роботи підприємства
- Соціальна політика в дії: ХАЕС переймає та ділиться кращими практиками
- Керівник НАЕК «Енергоатом» Павло Ковтонюк зустрівся з учасниками Весняної школи на ХАЕС
