Мешканець Кам’янець-Подільського району, засуджений за колабораціонізм, знову постане перед судом – цього разу за ухилення від відбування покарання. Обвинувальний акт за ч. 1 ст. 389 Кримінального кодексу України направлено до суду Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою.
У 2023 році чоловік у соціальній мережі «Однокласники» активно підтримував дії країни-агресора та закликав до цього інших. Суд визнав його винним за ч. 1 ст. 111-1 КК України та заборонив протягом 10 років обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій, повідомили у прокуратурі.
Згідно з вироком, засуджений не мав права залишати територію України без погодження з органом пробації. Однак у жовтні 2024 року він самовільно виїхав до рф, а згодом повернувся.
За ухилення від відбування покарання чоловіку загрожують виправні роботи, пробаційний нагляд або обмеження волі на строк до двох років.

Схожі матеріали:
- На Кам’янеччині викрили мережу підпільних гральних закладів
- На Хмельниччині суд повернув у власність громади 50 га землі вартістю понад 1,9 млн гривень
- На Хмельниччині розслідують чергову атаку російських дронів на цивільні об’єкти
- На Хмельниччині судитимуть колишнього слідчого поліції, який привласнив 2,5 млн грн, вилучених під час обшуку
- П’яна водійка, яка збила 16-річну дівчину на Хмельниччині, отримала 3 роки тюрми
