Шепетівська окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо 33-річної мешканки міста, яку звинувачують в умисному знищенні майна шляхом підпалу.
За даними слідства, посеред ночі жінка розбила вікно у приміщенні Шепетівської міської ради та кинула всередину пляшку із запалювальною сумішшю. Слідчі встановили, що вона діяла за вказівкою російських спецслужб і планувала продовжити серію підпалів, повідомили у прокуратурі.
У її будинку виявили компоненти для виготовлення запальної суміші, а на мобільному телефоні – інструкції щодо конспірації, вибору цілей та методів здійснення злочину.
Підозрювана розкаялася та сприяла слідству. Наразі вона перебуває під вартою. Суд визначить міру покарання.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
- Суд зобов’язав Хмельницьку ОВА оформити документацію на археологічну пам’ятку Черняхівської культури
- На Хмельниччині двоє чоловіків скористалися безпорадним станом та зґвалтували 24-річну жінку
- Унікальний заказник на Хмельниччині захистили від можливого незаконного використання
- На Хмельниччині викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального «Укрзалізниці»
