Шепетівська окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо 33-річної мешканки міста, яку звинувачують в умисному знищенні майна шляхом підпалу.
За даними слідства, посеред ночі жінка розбила вікно у приміщенні Шепетівської міської ради та кинула всередину пляшку із запалювальною сумішшю. Слідчі встановили, що вона діяла за вказівкою російських спецслужб і планувала продовжити серію підпалів, повідомили у прокуратурі.
У її будинку виявили компоненти для виготовлення запальної суміші, а на мобільному телефоні – інструкції щодо конспірації, вибору цілей та методів здійснення злочину.
Підозрювана розкаялася та сприяла слідству. Наразі вона перебуває під вартою. Суд визначить міру покарання.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині за пів року повідомили про підозру 29 посадовцям, депутатам і керівникам підприємств
- На Хмельниччині посадовця ДСНС підозрюють у завданні державі понад 615 тисяч гривень збитків
- Ексочільнику «Хмельницькводоканалу» повідомили про підозру у розтраті майже 700 тисяч гривень
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
