У селі Кутківці Закупненської громади правоохоронці викрили двох чоловіків, які вночі проникли в будинок померлої односельчанки та викрали цінні речі.
До поліції звернулася 62-річна місцева жителька, яка виявила крадіжку в оселі своєї тітки, що нещодавно померла. Оперативники встановили, що до злочину причетні двоє жителів цього ж села, віком 61 та 35 років. Обоє вже мали проблеми із законом.
Як з’ясувалося, чоловіки прийшли до будинку після поминок, випили залишений алкоголь і вирішили винести побутову техніку. Однак продати викрадене не встигли – поліція швидко встановила їхні особи та вилучила речі, повідомили у поліції.
Фігурантам оголошено підозри за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану, за попередньою змовою групою осіб та з проникненням у житло. Незабаром вони постануть перед судом, який визначить міру покарання.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині 8-річний хлопчик потрапив до реанімації після падіння з електросамоката
- Не впорався з керуванням та зіткнувся з деревом: у ДТП на Хмельниччині загинув 45-річний водій
- На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який обікрав квартиру, в якій робив ремонт
- Понад 4 млн грн збитків: на Хмельниччині розслідують порушення під час будівництва мосту через Горинь
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 12-річну дівчинку
