Колишнього голову однієї з сільських рад Хмельниччини підозрюють у підробці офіційних документів та зловживанні службовим становищем, що призвело до вибуття земельної ділянки площею 25 соток із власності громади.
Як встановили поліцейські, 61-річний ексчиновник у 2020 році підробив рішення сесії, на підставі якого третя особа змогла приватизувати ділянку під забудову. Оціночна вартість землі – 377 тисяч гривень.
Слідчі Хмельницького районного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили чоловікові підозру за: ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 ККУ (службове підроблення).
Згідно із санкціями статей, йому загрожує до шести років позбавлення волі. Наразі тривають слідчі дії.

Схожі матеріали:
- Конфлікт завершився смертю: на Хмельниччині під час бійки загинув 21-річний чоловік
- На Хмельниччині затримали чоловіка, який побив та пограбував військовослужбовця
- «Друг» у месенджері ошукав 67-річного хмельничанина на 24 тисячі гривень
- У поліції Хмельниччини кадрові зміни: відділення у Городку отримало нового начальника
- На Хмельниччині 9-річний велосипедист потрапив до лікарні після зіткнення з мотоциклом
