Зміцнення нігтів – необхідна складова будь-якого манікюру. Навіть якщо у дівчини від природи міцні нігті, їм все одно потрібне мінімальне зміцнення у стресовій зоні. А якщо слабкі, тонкі, що шаруються, – без додаткового захисту ніяк не обійтися. Тож придбати засоби для зміцнення нігтів в Україні – це правильне рішення.
Олії для зміцнення нігтів: чим вони добрі
Красивий манікюр неможливий без здорових нігтів та кутикули. Тому за ними потрібно обов’язково доглядати: користуватися зволожуючими та поживними засобами, серед яких особливе місце займають рослинні та ефірні олії.
Використовувати олії для нігтів можна як окремо, так і поєднуючи зі скрабом та пілінгом шкіри рук. Періодично варто балувати свої нігті живильними компресами. Для цього потрібно змочити нігті вибраним засобом (олією або сумішшю олій), накрити ватними дисками та зверху утеплити рушником. Тримати компрес слід 20 хвилин.
Таким чином, щоб привести нігті в гарний вигляд і подбати про їхнє здоров’я, варто використовувати олію. До його складу входять натуральні інгредієнти, що допомагають у короткий термін відновити пластину та зволожити кутикулу.
Використання олії для нігтів залежить від мети:
- для зміцнення його наносять 2 рази на день: вранці та ввечері. Воно м’якими рухами втирається в епідерміс та нігтьову пластину. Залишати його потрібно до повного вбирання;
- для відновлення масло потрібно втирати в шкіру навколо нігтя, в кутикулу та саму нігтьову пластину. Застосовується така олія курсами за один або два місяці. Після робиться перерва та оцінюється стан нігтів;
- для підживлення олію можна використовувати щодня по 2 рази. Також воно використовується до манікюру та після нього: втирається у кутикулу та залишається на 20 хвилин.
Нюанси вибору крему для рук
Гарні та міцні нігті – це предмет гордості жінки. А щоб вона могла їх сміливо демонструвати, треба, щоб руки були доглянутими. Однією з основних складових догляду є якісний та правильно підібраний крем. На https://shelly.ua/kremy-dlia-ruk можна знайти широкий асортимент таких засобів. але як зробити вибір? Тут важливо знати, чим слід керуватися.
Більшість кремів для рук мають у своєму складі натуральні активні компоненти, які мають відповідний ефект на нашу шкіру. Ключові з них – це олії, екстракти рослин та вітаміни. Олії та екстракти відновлюють клітини шкіри та її ліпідний бар’єр. Найчастіше зустрічаються масло ши, оливи, аргани і кокосове, і навіть екстракти ромашки, алое і обліпихи. Вони також забезпечують додатковий догляд нігтям.
Розрізняють кілька видів кремів для рук щодо їх складу та основної функції:
- зволожуючі – спрямовані на те, щоб відновити водний баланс шкіри, усунути сухість та стягнутість. Особливо актуальними вони стають влітку та пізно навесні, при цьому їх можна наносити по кілька разів на день незалежно від часу доби;
- поживні збагачують шкіру вітамінами, мінералами та щільніші за текстурою. Вони є незамінними в зимовий період, коли руки піддаються постійному стресу через вітер і перепади температур, а наносити їх рекомендують на ніч;
- захисні – щоб запобігти лущенню, тріщинам і передчасному старінню шкіри, використовують захисний крем, причому перед кожним виходом на вулицю. Він покриває руки найтоншою плівкою, яка захищає їх від зовнішнього впливу та затримує вологу;
Це не всі види кремів, але основні, які обов’язково мають бути на полиці. Руки щодня піддаються різним випробуванням. Взимку шкіра рук може ставати сухою та грубою, а щоденне прання, прибирання та миття посуду лише посилюють ситуацію, тому без захисту тут не обійтися.