Хмельницькі правоохоронці затримали двох мешканців Кам’янець-Подільського району, які організували схему нелегального перетину кордону для чоловіків, що прагнули уникнути мобілізації.
За даними слідства, ділки знаходили клієнтів через закриті групи в месенджерах та особисті зв’язки. Після узгодження деталей вони направляли ухилянтів потягом до Ужгорода, де їх зустрічав один із організаторів. Далі нелегали перетинали кордон поза офіційними пунктами пропуску – через так звану «зеленку», інформують у поліції.
За свої послуги зловмисники брали 15 000 доларів з кожного клієнта, отримуючи кошти через посередника лише після успішного переправлення.
Поліцейські затримали організаторів під час отримання 45 000 доларів за переправлення трьох осіб. Наразі тривають слідчі дії.


Схожі матеріали:
- У Хмельницькому у сміттєвому контейнері виявили бойову гранату
- На Хмельниччині 8-річний хлопчик потрапив до реанімації після падіння з електросамоката
- Не впорався з керуванням та зіткнувся з деревом: у ДТП на Хмельниччині загинув 45-річний водій
- На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який обікрав квартиру, в якій робив ремонт
- Понад 4 млн грн збитків: на Хмельниччині розслідують порушення під час будівництва мосту через Горинь
