На Хмельниччині суд визнав винними двох жителів Полтавщини у нападі на жінку та викраденні великої суми грошей. Один із них отримав 9 років ув’язнення, інший – 15 років із конфіскацією майна.
Подія сталася в листопаді 2019 року в Хмельницькому. Двоє зловмисників дізналися, що потерпіла має при собі значну суму грошей, і вирішили напасти. Вони підстерегли її біля автомобіля: один із нападників розпилив в обличчя жінці газ із балончика та вирвав з рук сумку, у якій було близько 1,5 млн грн у різній валюті.
Другий спільник стежив за ситуацією та контролював, щоб ніхто не завадив злочину. Після нападу обидва втекли.
Жінка намагалася зупинити грабіжників, але їй це не вдалося.
Правоохоронці швидко встановили особи нападників і затримали їх. Як з’ясувалося, один із них раніше був засуджений за вбивство, повідомили у прокуратурі.
До винесення вироку обидва перебували під вартою. Суд визнав їх винними та засудив до 9 і 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Схожі матеріали:
- Керівника комунального підприємства на Хмельниччині підозрюють у розтраті понад 8 млн грн
- На Хмельниччині за пів року повідомили про підозру 29 посадовцям, депутатам і керівникам підприємств
- На Хмельниччині посадовця ДСНС підозрюють у завданні державі понад 615 тисяч гривень збитків
- Ексочільнику «Хмельницькводоканалу» повідомили про підозру у розтраті майже 700 тисяч гривень
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
