Апеляційний суд підтвердив рішення Старокостянтинівського районного суду щодо накладення штрафу на міського голову Старокостянтинова Миколу Мельничука за порушення антикорупційного законодавства.
Суд встановив, що мер преміював підлеглу, яка на той момент вже мала статус його нареченої. Пара подала заяву до органів реєстрації актів цивільного стану, підтвердивши намір одружитися, повідомили у прокуратурі.
За адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, Миколі Мельничуку призначено штраф у розмірі 6800 гривень. Рішення набрало законної сили.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині за пів року повідомили про підозру 29 посадовцям, депутатам і керівникам підприємств
- На Хмельниччині посадовця ДСНС підозрюють у завданні державі понад 615 тисяч гривень збитків
- Ексочільнику «Хмельницькводоканалу» повідомили про підозру у розтраті майже 700 тисяч гривень
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
