У Хмельницькій області судитимуть 39-річного жителя Волочиська, який намагався уникнути відповідальності за керування автомобілем без посвідчення водія, використавши підроблений документ.
Інцидент стався у січні цього року. Під час перевірки правоохоронці встановили, що документ фальшивий та відсутній у відомчих базах даних, повідомили у прокуратурі.
Після цього чоловік, попри попередження про кримінальну відповідальність, спробував підкупити поліцейських, запропонувавши їм 40 000 гривень.
Таким чином, він додав до свого списку правопорушень ще одну статтю Кримінального кодексу України. Справа вже передана до суду.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
