Громадянку України, яку розшукували за підозрою в торгівлі наркотиками, екстрадували з Польщі. Жінку передали українським правоохоронцям 6 лютого 2025 року на міжнародному пункті пропуску «Устилуг-Зосін».
За даними слідства, мешканка Славути продавала канабіс та метамфетамін. У 2022 році її затримали та повідомили про підозру за ч. 1, ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави, повідомили у прокуратурі.
Втім, після внесення застави жінка втекла до Польщі, що стало підставою для її міжнародного розшуку. На запит Офісу Генерального прокурора польська влада ухвалила рішення про її екстрадицію.
Наразі суд обрав підозрюваній новий запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
