Увечері на одній із вулиць Білогір’я поліцейські помітили чоловіка, який поводився підозріло. Патрульні зупинили його для перевірки – і не дарма. При собі 48-річний місцевий житель мав револьвер системи «Наган» і 47 набоїв до нього.
Жодних документів на зброю у чоловіка не було. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Поліцейські вилучили револьвер і боєприпаси, а фахівці відправили їх на експертизу, повідомили у поліції.
За цим фактом слідчі Шепетівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України – незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами. Наразі вирішується питання про запобіжний захід, слідство триває.

Схожі матеріали:
- Конфлікт завершився смертю: на Хмельниччині під час бійки загинув 21-річний чоловік
- На Хмельниччині затримали чоловіка, який побив та пограбував військовослужбовця
- «Друг» у месенджері ошукав 67-річного хмельничанина на 24 тисячі гривень
- У поліції Хмельниччини кадрові зміни: відділення у Городку отримало нового начальника
- На Хмельниччині 9-річний велосипедист потрапив до лікарні після зіткнення з мотоциклом
