Сьогодні, 23 січня, близько 07:40, у Кам’янці-Подільському на вулиці Довгій сталася трагедія. У орендованій квартирі виявили тіла трьох чоловіків 44, 40 та 36 років. Попередня причина загибелі – отруєння чадним газом.
До поліції звернувся 32-річний житель Вінниці, який повідомив, що виявив без ознак життя своїх колег, з якими приїхав до міста для виконання ремонтних робіт.
На місці події працюють слідчі, які вже відкрили кримінальне провадження за даним фактом. У рамках розслідування призначено низку експертиз для з’ясування усіх обставин трагедії.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Понад 4 млн грн збитків: на Хмельниччині розслідують порушення під час будівництва мосту через Горинь
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 12-річну дівчинку
- На Хмельниччині судитимуть шахрая, який ошукав військовослужбовця майже на 156 тисяч гривень
- На Хмельниччині викрили схему незаконного отримання виплат за «зеленим» тарифом
- Поліція відкрила кримінальне провадження після ДТП з автобусом «Київ — Бургас» на Хмельниччині
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
