До поліції звернулися двоє жителів Хмельницького району, які стали жертвами шахраїв, що діяли за схемою “дзвінок від банкіра”. Загальна сума збитків перевищила 70 тисяч гривень.
У першому випадку 40-річній мешканці Хмельницького шахраї повідомили про нібито спробу несанкціонованого зняття коштів із її банківського рахунку. Зловмисники надіслали посилання для “блокування транзакції”, за яким жінка перейшла. У результаті з її рахунку зникло близько 30 000 гривень.
Другий потерпілий, 59-річний житель Красилівської громади, надав особисті дані під час телефонної розмови зі “співробітником банку”. Отримавши доступ до його рахунків, аферисти списали понад 40 000 гривень.
Поліція відкрила провадження за обома фактами шахрайства та проводить розслідування.
Правоохоронці вкотре наголошують: не передавайте конфіденційні дані третім особам, не переходьте за сумнівними посиланнями й завжди перевіряйте інформацію, отриману від “банківських співробітників”.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині під час будівництва шкільного укриття розікрали понад 14,6 млн грн
- На Хмельниччині 11-річний хлопчик травмувався через вибух невідомого предмета
- У Хмельницькому затримали чоловіка, який після застілля пограбував свою знайому
- На Хмельниччині чоловік у бронежилеті погрожував автоматом поліцейським
- На Хмельниччині у ДТП постраждав 73-річний мотоцикліст
