Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок солдату ЗСУ за самовільне залишення військової частини. Обвинувачений без відома керівництва поїхав додому, де проводив час на власний розсуд. За це йому призначили 5 років позбавлення волі.
Як йдеться у вироку від 6 грудня, у травні 2023 року мобілізований солдат-стрілець ЗСУ після лікування не повернувся у військову частину, а поїхав додому, де проводив час на власний розсуд.
Під час розгляду справи військовослужбовець визнав свою вину, розкаявся, просив суворо не карати та призначити мінімальне покарання.
Суддя визнав його винним за ч.5 ст. 407 ККУ (самовільне залишення військової частини військовослужбовцем, а також нез’явлення його вчасно на службу без поважних причин на понад три доби в умовах воєнного стану) й призначив 5 років позбавлення волі.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому суд зобов’язав Пенсійний фонд виплатити вдові військового пенсіонера майже 200 тисяч гривень
- Кинула гантелі у власного сина: суд у Хмельницькому призначив матері громадські роботи
- На Хмельниччині військовослужбовця засудили до 5 років ув’язнення за повторне СЗЧ
- На Хмельниччині директора ТОВ оштрафували на 2,8 мільйона гривень за незаконний експорт сільгосппродукції
- На Хмельниччині працівника ТЦК, якого вдруге спіймали п’яним за кермом, оштрафували на 34 тисячі гривень
