У Хмельницькій ОВА провели робочу зустріч із керівниками промислових підприємств області щодо можливості закупівлі імпортної електроенергії.
До роботи доєдналися представники АТ “Хмельницькобленерго, повідомили в ОВА.
На Хмельниччині близько 30% електроенергії і споживає промисловість. Закупівля електроенергії з-за кордону підприємствами дозволить працювати без відключень і розвантажити частину енергосистеми держави, повідомив заступник начальника ОВА Владислав Фалюш. За рахунок цього буде забезпечена мінімізація відключень побутових споживачів.
Учасники обговорення заслухали детальніше про шляхи реалізації та перспективи такої ініціативи. Згодом, буде сформовано перелік користувачів, відповідно до якого буде визначений необхідний обсяг закупівлі імпортної електроенергії.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькій ОВА обговорили безпечне дозвілля дітей під час літніх канікул
- Сергій Тюрін провів нараду з громадами Хмельниччини: визначили пріоритети до кінця року
- У Хмельницькій ОВА обговорили підтримку інноваційного бізнесу та захист інтелектуальної власності
- У Хмельницькій ОВА обговорили епідемічну ситуацію, пожежну безпеку та підготовку шкіл до навчального року
- У Хмельницькій ОВА обговорили підготовку Фестивалю ветеранського спорту в обласному центрі
