На Хмельниччині суд визнав винним 29-річного жителя обласного центру у колабораційній діяльності та виправдовуванні збройної агресії рф проти України. Його засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна, окрім житла.
Прокурори довели, що місцевий житель після повномасштабного вторгнення військ рф на українську територію масово поширював в інтернеті агітацію на підтримку окупантів та виправдовував злочини рашистів, інформують в обласній прокуратурі.
Для розгону деструктивного контенту агітатор використовував сторінку в одній із заборонених соцмереж.
Російських військових він називав героями, які стали на захист людей, «которые на протяжении 8 лет подвергаются издивательствам, геноциду со стороны киевского режима».
Засуджений заявляв, що збройне вторгнення рф до України було «вимушеною і спровокованою» дією, а відповідальність за руйнування української інфраструктури та населених пунктів покладав на наших захисників.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими управління СБУ в області.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
