Під час перевезення речей та меблів використовують спеціальний пакувальний матеріал. В чому різниця між пакувальним матеріалом, як правильно його застосовувати, та для чого використовуються різні матеріали читайте нижче.
Пакувальний матеріал для перевезення речей
Для перевезення речей використовують кілька різних засобів пакування: коробки, мішки, пакети, сумки, стретч-плівка, скотч та пакувальний папір і маркер або фломастер.
Коробки використовують зазвичай для упаковки крихких предметів (посуд, вироби зі скла, сувеніри тощо), або для книжок. Їх стінки дають додатковий захист від пошкоджень та навантаження якщо на них щось ставлять.
Для крихких виробів, рекомендовано загортати кожну одиницю загортати в папір чи плівку. Це збереже їх від пошкоджень. Бажано не залишати вільного простору в коробці, а ущільнювати папером або плівкою.
Важливо не перенавантажувати пакувальний матеріал, зміст не повинен бути важчим за той на який коробка чи пакет розраховані. Бо може розірватися під час переміщення (завантаженні чи розвантаженні) та розсипатися по вулиці.
Поліпропіленові мішки використовуються здебільшого для пакування одягу та постільного приладдя. Але можна їх використовувати і для книжок і для взуття тощо. Ці мішки можна придбати в будь якому будівельному магазині. Перевага в тому, що можуть витримувати вагу до п’ятдесяти кіло, але краще вантажити до сорока, легше переносити.
Пакети та сумки можна використовувати як для виробів з тканини та шкіри, так і для круп та засобів для миття.
При пакуванні рекомендовано підписувати коробки по кімнатам, що прискорить розвантаження, та помічати ті які містять крихкі речі написом («Скло», чи «Крихке»).
Зазвичай вибір постає між двома крайнощами – носити важчі сумки, чи більше разів пройтись.
Перевезення речей з меблями: пакування меблів
В залежності від того, які меблі треба перевезти підбирають засоби. Перший засіб, стреч-плівка, чи пакувальна стрічка. Її основне призначення захист від пилу, вологи та подряпин. Ще одна перевага – фіксуюча якість. Якщо поставити дві одиниці меблів запаковані в плівку, вони не будуть тертися один об одну.
Якщо потрібно перевезення речей у великій кількості, меблі не пакують, виносять і завантажують. А потім заповнюють їх мішками та пакетами. Що дозволяє максимально використовувати простір вантажного відсіку.
Правильна упаковка – плівка + картон + плівка. Перший шар – основа для кріплення картону скотчем, та дозволяє уникнути подряпин що може заподіяти щільний другий шар. Далі картон або повсть. І третій шар фіксує попередній та ущільнює пакування.
Головне не забути перед пакування витягнути з меблів незафіксовані полиці. Інакше вони можуть пошкодити меблі зсередини.
Джерело Груз-Ок