Сьогодні, 28 жовтня, близько 6-ої ранку, російський «шахед» пролетів критично близько від одного з енергоблоків Хмельницької АЕС.
Про це повідомили в АТ НАЕК Енергоатом.
З настанням осінньо-зимового періоду рашисти посилюють енергетичний терор українських АЕС, створюючи нові ризики для безпечної експлуатації атомних об’єктів.
«Ворог свідомо порушує принципи ядерної та радіаційної безпеки АЕС, вдаючись до відвертого тероризму. Це необхідно зупинити якнайшвидше, адже наслідки може відчути увесь континент», – наголосив керівник Енергоатома Петро Котін.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Звернення в.о. генерального директора Хмельницької АЕС щодо роботи підприємства
- Забезпечення оборонних потреб: на ХАЕС розглянули чергові запити від військових та членів їхніх родин
- Від аудиторії – до енергоблока: профорієнтаційні зустрічі ХАЕС
- Хмельницька АЕС: радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах
- Краплина крові, що рятує життя: працівники ХАЕС долучилися до донорської акції
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
