На Хмельниччині судитимуть 51-річного жителя Кам’янець-Подільського району за фактом незаконного зайняття рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду.
Встановлено, що у травні минулого року, в нерестовий період, обвинувачений без дозвільних документів та з використанням рибальських сіток здійснив вилов майже 400 одиниць риби з водойми в с. Сокілець, повідомили у прокуратурі.
Рибному господарству України він заподіяв шкоду на майже 700 тис. грн.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
