Поліцейські, нацгвардійці, прикордонники, військові, які пліч-о-пліч захищають державу на передовій, наразі перебувають на лікуванні та реабілітації після бойових поранень у відомчому шпиталі системи МВС на Хмельниччині.
З нагоди Дня захисників і захисниць України начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук відвідав бійців у лікувальному закладі та вручив їм подяки за сумлінну службу та відданість державі, повідомили у поліції.
Варто зазначити, що у шпиталі пацієнти отримують максимальну та всебічну допомогу і підтримку. ГУНП в Хмельницькій області часто виступають ініціаторами проведення різноманітних реабілітаційних заходів, які покращують психоемоційний стан поранених бійців та пришвидшують їхнє одужання.


Схожі матеріали:
- У Хмельницькому шахраї виманили майже 10 тисяч гривень у пенсіонерки, яка хотіла навчитися інвестувати
- Смертельна аварія на Теофіпольщині: справу 20-річної водійки скерували до суду
- На Хмельниччині водій-далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчину: його затримали на Львівщині
- У Хмельницькому затримали серійного крадія, який намагався викрасти товар з магазину
- У Хмельницькому 12-річний хлопчик на електросамокаті збив 7-річну дівчинку
