Експосадовиця одного з відділень банку упродовж 2022-2023 років пропонувала банківські послуги родичам загиблих воїнів з Білогірщини. Та замість відкриття депозитів, привласнювала їхні кошти, інформують у поліції.
32-річна жінка, ексвиконуюча обов’язки керівника одного з відділень банку, дізнавшись про надання допомоги родинам загиблих військовослужбовців, пропонувала їм вигідно придбати іноземну валюту та відкрити депозит в банку. Коли потерпілі погоджувались та приносили кошти, зловмисниця їх привласнювала. Таким чином, вона збагатилася на суму близько 8 мільйонів гривень.
Нещодавно суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження, визнав фігурантку винною за вказаними статтями і засудив її до 8 років ув’язнення.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині 11-річний хлопчик травмувався через вибух невідомого предмета
- У Хмельницькому затримали чоловіка, який після застілля пограбував свою знайому
- На Хмельниччині чоловік у бронежилеті погрожував автоматом поліцейським
- На Хмельниччині у ДТП постраждав 73-річний мотоцикліст
- У Хмельницькому шахраї виманили майже 10 тисяч гривень у пенсіонерки, яка хотіла навчитися інвестувати
