На Хмельниччині судитимуть лікаря акушер-гінеколога за фактом неналежного виконання своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки.
Події мали місце у липні минулого року, повідомили у прокуратурі.
В результаті недбалого ставлення акушера-гінеколога до своїх професійних обов’язків під час пологів були спричинені тяжкі наслідки здоров’ю породіллі та її новонародженій дитині.
Серед багатьох діагнозів у дитини – асфіксія, ураження центральної нервової системи, крововиливи. Травми отримала і породілля.
У березні цього року, хлопчик помер у лікарні.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
