28 березня цього року відбулося відкрите засідання робочої групи Хмельницької АЕС по співпраці з волонтерськими організаціями, під час якого присутні опрацювали звернення військових, отримані на адресу станції.
Голова робочої групи Сергій Сахнюк ознайомив присутніх із фотозвітом передачі придбаного військовим обладнання за попередній період, також учасники засідання взяли до уваги звіт про надходження та використання коштів ГО «Енергія наших сердець».
Члени робочої групи розглянули нові листи від військових частин та індивідуальні звернення працівників ХАЕС, котрі особисто або чиї близькі родичі проходять службу в лавах ЗСУ, та прийняли рішення щодо закупівлі необхідного обладнання, техніки й засобів.
Схожі матеріали:
- Чергова партія «Дронів Перемоги» від хмельницьких атомників попрямувала на фронт
- На ХАЕС доставлено нову потужну техніку, яка буде задіяна для добудови енергоблоків
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
- На Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація моніторингової місії МАГАТЕ
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень