На Хмельниччині суд визнав винним 23-річного чоловіка в наданні неправомірної вигоди службовій особі та призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 17 000 грн.
Інспектори патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили водія автомобіля марки «ВАЗ». У ході розмови правоохоронці відчули запах алкоголю. Кермувальник погодився пройти тест на стан сп’яніння, інформують у прокуратурі.
Під час освідування драгер показав результат – 2,20 проміле. Поліцейські склали адмінпротокол відповідно до статті 130 КУпАП та вилучили транспортний засіб.
Тоді водій вирішив «залагодити питання» та повернути автівку. Він прийшов наступного дня до райуправління поліції та поклав на стіл одному з патрульних 10 000 гривень. Чоловіка попереджали про кримінальну відповідальність. На зауваження він не реагував.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині на потреби ЗСУ перерахували 1 мільйон гривень застави у кримінальній справі про шахрайство
- Правоохоронці викрили двох мешканців Хмельниччини, які за 14 000 доларів США переправляли ухилянтів за кордон
- У Хмельницькому судитимуть 36-річного чоловіка, який надіслав неправдиве повідомлення про замінування СІЗО
- На Хмельниччині зловмисники побили та вивезли у невідомому напрямку чоловіка: доля зниклого досі невідома
- На Хмельниччині за фактом недбалого ставлення до своїх обов’язків судитимуть лікаря-гінеколога, з вини якої померло немовля