На Хмельниччині 48-річний житель Гуменецької тергромади знищив понад три десятки дерев на території Національного природного парку «Подільські Товтри», завдавши шкоди державі на пів мільйона гривень.
Подія сталася в середині листопада минулого року поблизу села Залісся Друге. Підозрюваний попросив двох знайомих вирізати дерева у лісозахисній смузі, аби створити заїзд на свою земельну ділянку, інформують у поліції.
Чоловіки взялись за роботу, однак вже наступного дня їх виявили водні поліцейські. На той час вони встигли зрізати три десятки дерев різних порід.
Як зʼясувалося, зрізану деревину замовник пообіцяв знайомим в якості оплати за роботу.
Слідчі за процесуального керівництва прокуратури оголосили організатору підозру за ч. 4 ст. 246 (Незаконна порубка дерев у захисних лісових насадженнях, вчинена на території природно-заповідного фонду, яка спричинила тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів