Командир взводу бойової машини танкового батальйону, зареєстрований за місцем проживання в Дніпропетровську, постав перед Хмельницьким міськрайонним судом за звинуваченням у незаконному придбанні та зберіганні небезпечного синтетичного наркотику без мети збуту, згідно з ч. 2 ст. 309 КК України, йдеться у повідомленні суду.
Використовуючи месенджер «Telegram», військовослужбовець замовив у невстановленої досудовим розслідуванням особи особливо небезпечну психотропну речовину – PVP, вагою 1, 51 грама, що належить до великих розмірів. Заборонений товар він підібрав неподалік річки Південний Буг, у місці, на яке вказав у повідомленні із зображенням ділянки місцевості за gps- координатами постачальник. Цього ж дня пакет із PVP у чоловіка вилучили правоохоронці на території міського парку імені «Шевченка».
Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав, щиро розкаявся та розповів, що заборонену речовину зберігав при собі для власного вжитку, без мети збуту. Суд визнав військовослужбовця винним у вчиненні даного кримінального правопорушення та призначив йому покарання у виді одного року позбавлення волі. Водночас на підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування покарання, встановивши рік іспитового строку.
До набрання вироком законної сили суд залишив чоловіку запобіжний захід – домашній арешт. Із нього стягнуто також на користь державного бюджету 956 гривень документально підтверджених витрат на залучення експертів.
Схожі матеріали:
- Хмельницький суд оштрафував на 17 тисяч гривень чоловіка, який носив у кишені кастет
- На Хмельниччині суд пом’якшив вирок ветерану війни, який скоїв серйозне ДТП
- Хмельницький міськрайонний суд поповниться новим суддею
- Хмельницький суд пом’якшив покарання за крадіжку неодноразово судимому переселенцю
- У Хмельницькому суд спрямував кошти застави за правопорушника на рахунок ЗСУ