На Хмельниччині судитимуть одного з посадовців комунального підприємства, яке підпорядковується міській раді. Його звинувачують в одержанні неправомірної вигоди, поєднаній з вимаганням, інформують у прокуратурі.
За даними слідства, підозрюваний вимагав від місцевого мешканця гроші за прийом та утилізацію небезпечних для навколишнього середовища відходів без дозвільної документації. Мова йшла про відпрацьовані автомобільні шини, які потребують спеціальної переробки.
Ціна «вирішення» питання становила 8000 грн.
Після отримання коштів посадовець підприємства наполягав на наданні хабарів в розмірі відповідній вазі сміття під час прибуття наступного автомобіля. Вартість коливалась від 1000 до 3000 грн за тонну.
Правоохоронці затримали чоловіка в порядку ст. 208 КПК України після отримання другого траншу у розмірі 13500 грн.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального «Укрзалізниці»
- Забудовника двох багатоквартирних будинків на Хмельниччині зобов’язали сплатити громаді 1,2 млн грн
- На Кам’янеччині викрили мережу підпільних гральних закладів
- На Хмельниччині суд повернув у власність громади 50 га землі вартістю понад 1,9 млн гривень
- На Хмельниччині розслідують чергову атаку російських дронів на цивільні об’єкти
